Království masáží

Manuální lymfodrenáž je speciální hmatová technika,zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží-tzv. povrchový mízní systém transportující velkou část lymfy v končetinách. Podporuje lymfomotoriku,kontrakční schopnosti lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanizmů lymfatického systému. Lymfa je velice jednoduše řečeno druhým nejpodstatnějším oběhovým systémem hned po krevním oběhu. Odvádí škodliviny a detoxikuje organizmus-játra,slinivka,ledviny,odstraňuje otoky končetin,upravuje únavu organizmu,odstraňuje lokální ukládání tuků,řeší žilní problémy,zadržování vody,pomáhá v těhotenství,řeší bolesti hlavy,atd.

Přístroj Pneuven Relax je přístroj pracující na principu sekvenční tlakové masáže, určený pro regenerační a podpůrné účely.

Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž - ovlivnění mízního systému je zvláštní druh techniky, nebo přístroje, který pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstranování škodlivin-toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.

Lymfatický systém je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami. V tomto systému koluje míza tzv. lymfa, která vzniká z mezibuněčné tekutiny. Funkcí tohoto systému je filtrace a detoxikace organismu.

Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvětšuje zátěž našeho mízního systému, to se projevuje únavou, slabostí, vyčerpáním, ale také otoky kotníků, nebo dokonce zduření a bolestí lymfatických uzlin.

Pro správný efekt doporučujeme kůru deseti návštěv v rozsahu třech až čtyř týdnů. Následně prevenční návštěvy aspoň jednou měsíčně. Doba ošetření je od 45 do 60 minut.

Lymfodrenážní přístroj Pneuven Bevuk má veliké spektrum využití jak pro relaxaci, tak i léčbu a proto další varianty masážních kúr sestavujeme přímo Vám na míru.