Medová masáž

Detoxikační masáž medem je velmi důležitý prostředek lidového léčitelství, který působí velmi ůčinně proti rozvinutým nemocem, hodí se však i k zvládnutí stavu stresu, chronických chorob, opotřebování věkem a nezdravým zpúsobem života. Stále více lidí se vrací k přírodním cestám léčitelským metodám a bylinám, což je pro nás lidi velká změna.

Zpousta onemocnění je způsobena vedlejšími účinky jedů z léků. Naši předkové věděli mnohem víc než my dnes, jak lze mocné síly přírody využít. Tyto vědomosti se zcela vytratí, pokud je neochráníme doslova na poslední chvíli před zapoměním.

Medová masáž odstraňuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Vylučuje se v podobě gumovitých výměšků na problémových místech zad.

Působení medové masáže

Medovo olejová masáž-Med má všeobecně velice blahodárné a léčivé účinky,vyživuje pokožku,dodává jí potřebné vitamíny,zlepšuje elasticitu a v neposlední řadě detoxikuje organizmus. Díky kombinaci medu s přidáním nepatrného množství čistého panenského oleje je zaručena dostačující vláčnost medu a tak je možné provádět velice příjemnou medovou masáž.